• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

İşte uydudoktoru twitter Adresi

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Offline
#1
https://twitter.com/uydudoktoru

Link yukardadır arkadaşlar

Twitter Nasıl Kullanılır? Twitterda Ne Yapılır?Bu yazımızda Twitter nedir, nasıl kullanılır gibi soruların yanıtlarını bulabileceksiniz. Twitter kısaca; sadece 140 karakter kullanarak istediğiniz mesajı sizi takip eden kişilere gönderebileceğiniz bir mikroblog uygulamasıdır. Twiiter, Facebook gibi sosyal bir ortamdır.
Kişiler birbirlerine isterse mesaj gönderebilir, beğendiği kişileri “Folowing” listesine ekleyip onların yazdığı mesajları kendi Twitter sayfasında okuyabilir. İsteyen kişiler kendileri gizleyebilir veya herkesin yazdıklarını takip etmesini engelleyebilir de.

Twitter’da neler yazılır
derseniz, yanıt aklınıza gelen herşey. Şuanda ne yapıyorsunuzdan tutun da, kurumsal firmaların kampanya haberlerine kadar herşey yazılabilir. Sizin belirli bir “Following” listeniz varsa onların yazdıklarını film izler gibi saniye saniye okuyabiliyorsunuz. Twitterın amacını tam olarak anladıktan sonra asla vazgeçemiyeceğiniz bir ortam olduğunu anlayacaksınız.

---------- Sonra gönderilen 04-09-2011 Saat 20:06 ---------- İlk önce gönderilen 13-09-2010 Saat 12:26 ----------

Uydudoktoru forumu twitter üzerinden de takip edebilirsiniz arkadaşlar..