1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

17100 teletex sorunu

Konusu 'Taplin 17100Fta' forumundadır ve 052morşimşek tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar 17100 çihazın teletexsi devamlı sayıyor teletex çıkmıyor.aynısorun başka bir çihazda daha oluşmuştu.müşteri acele ettiği için öğlegene vermiştim hatayı nereden yapabilir.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Daha önce bana hiç denk gelmedi fakat teknik bir sorun yada software ile ilgili bir sıkıntıda olabilir once besleme devresini kontrol et 3.3 volt ile 5volt kondansatörleri değiştir ve birde yazılım yüklemeyi deneyiniz bakınzı aynı sorunu yapacakmı

3. aykurtelektronik

aykurtelektronik Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar teletex sorunu bendede var kanal D deki teletex açılıyor ama trt lerin teletexsi açılmıyor bir çok yazılım attım sonuçç aynıı nedir bu sorun acil cevap lütfen saygılar sevgiler

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Yazılım olmadığından yapacak bir sey yok arkadaşlar

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş