1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

19000ci modeli ntv yardım

Konusu 'Taplin Ibm Serisi' forumundadır ve mega53 tarafından 21 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. mega53

mega53 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    mehmet usta buradakı softcam ve yazılı attım fakat
    birtürlü ntv spor çözemedik

ntv kanal üstünde 0000 yapınca trt1 e atlıyor daha sonra ntv alıyorum 1 sanıye gösteriyor tekrar kapanıyor neyaptıksa olmadı key eklenmıyor kendi kendine harfler değişiyor..

bana bislazım ntv tv8 trt ve rustavi çözecek yazılım ekte verebilirmisin denenmiş...

şimdiden teşekkürler..

---------- Sonra gönderilen 21-01-2011 Saat 19:10 ---------- İlk önce gönderilen 19-01-2011 Saat 00:36 ----------

yokmu bir cevap güçlüsat doktor kadir..

2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Yazılımı değiştirerek deneyebilirsiniz identler değişti kanal listesini silerek yeniden aratıp tekrar bir deneme yapınız

Yüklüyor...