1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

4.4 KITKAT’ dan 4.2 JELLY BEAN’ e Dönüş

Konusu 'Android Cihazlar - Telefonlar - Smart TV' forumundadır ve guclusat tarafından 6 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    4.4 KITKAT’ dan 4.2 JELLY BEAN’ e Dönüş

Kuruluma Başlamadan Önce* Yazılım güncellemesi sonrası tüm verileriniz silinecektir!* Lütfen tüm verilerinizi yedekleyin. Yedekleme işlemi için Google Play Store’dan yedekleme uygulamalarını yada bilgisayar üzerinden çalışan yedekleme programlarını kullanabilirsiniz.

kurulum adımları

Adım 1
    SD Kart Kullanıyorsanız lütfen SD kartınızı çıkartın.
    Şarjınız %35’in üstünde olmalıdır.

Adım 2
    Telefonunuzun modeline göre (4GB yada 16GB) yazılım dosyasını telefonunuza yada bilgisayarınıza indirin.

Adım 3
    İndirilen dosya “Dahili Depolama/Download” dizinine kaydedilecektir.

Bilgisayara indirenler için, indirdiğiniz dosyayı telefon hafızasına kopyalayın (*.zip dosyası olarak). Kopyalama işlemi tamamlandıktan sonra USB kablosunu çıkartın.

Adım 4
    (1) Sistem Güncelleme (2) Menü Tuşu (3) Yerelden güncelleme paketini seç adımlarını izleyin.​

Adım 5
    Çıkan ekranda “Dahili Depolama”da yazılım dosyasının bulunduğu konuma gidin ve yazılım dosyasını seçin.

Adım 6
    Ekrana gelen sorguda “güncelle” seçeneğini seçiniz. Telefon kendiliğinden yeniden başlatılacak ve güncelleme işlemini gerçekleştirecektir.

İlk açılış normalden uzun sürmektedir.
    Yaklaşık 5 dakika. Lütfen bekleyiniz.

Kurulum işleminiz tamamlanmıştır.

Sayfayı Paylaş