1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

9001fta

Konusu 'Taplin 9000Fta' forumundadır ve serkanakcan34 tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. serkanakcan34

serkanakcan34 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    cihaz hatası anten kablosunu girince cihazın kumandası çalışmıyor ön tuş takımı çalışıyor? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    kablo takılı olunca çalışmışmıyor takılı olmayınca çalışıyormu yani kumandası.

3. serkanakcan34

Ödül Puanları:
    0
    evet acayip bir durum amlyamadım? görüntü süper şifreleride çözüyor ama uk çalışmıyor

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Usta yazdıklarımı denemişsiniz galiba en iyisi onun üzerine gerekli notu düşerek servisimize göndermenizdir gerekli incelemeleri burdan bir bakalım ama bence başka bir tv de yada komşuda bir deneyiniz receiver cevresindeki bir frekanstan etkileniyorda olabilir

5. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    çihazınıza güncell bir yazılım attınızmı yazılımdanda olabilir.yeni kumandada denemenizde fayda var derim

6. serkanakcan34

Ödül Puanları:
    0
    Yazılım attım başka yerde denedim halen uğraşmaya devam ediyorum çözer çözmezz paylaşacağım

7. serkanakcan34

Ödül Puanları:
    0
    evet çözüme ulaşıldı arkadaşlar ben hata ettim cihazın besleme vaoltajlarını ölçerken pek dikkat etmemişim soketin 5volt ucu oksit yapmış dipten arada sırada değiyor değmiyor soket değişti hata ok saygılarımla ilgi alkanıza teşekkürler

8. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Yine de olmazsa arkadaşım www.cihansat.com.tr adresine girerek iletişimdeki adrese gönderin servis kontrolünden geçirsinler arkadasım

9. serkanakcan34

Ödül Puanları:
    0
    sağolun allah razı olsun sizlerden

Sayfayı Paylaş