1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

9009i Açılmıyor-Kapanmıyor

Konusu 'Taplin 9009İ USB' forumundadır ve ceeeees tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. ceeeees

ceeeees Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Cihaza usb bellekten yazılım attım. Daha sonra cihazın ön panalinde on yazısı çıktı ve cihaz dondu. Ne kapanıyor nede açılıyor. Devamlı yeşil ışık yanıyor. Bunun için ne yapılabilir? Şuan televizyonsuz kaldım yani normal anten ile seyrediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Erom Yükleyici kullanarak bilgisayardan yazılım yüklerseniz sorununuz düzelecektir. eski yeni yada usb ile yüklediğiniz fark etmez önemli olan yazılımı bilgisayardan eron yükleyici ile yüklemek.

EROMUPGRADE(29E).zip‎ yükleyici

http://www.uydudoktoru.com/taplin-9...2-dorcel_absat_sct-yazilimi-19-08-2010-a.html yazılım

3. ceeeees

Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim...

---------- Sonra gönderilen Saat 16:30 ---------- İlk önce gönderilen Saat 16:23 ----------

sayın güçlüsat yardımın için teşşşkür ederim ancak platform2 dorcel dosyasını eromgrade(29e) programında görmüyor. yani uzantısı abs değil. ne yapmam gerekiryor. tekrar teşekür ederim...

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Yazılımı indirdikten sonra zipte sorun var yazılım zipten çıkmıyor diyenler için yazılım linki

http://www.4shared.com/file/DAyXb6aB/S17_P2_Dorcel-Sct-Absat_190820.html

5. ceeeees

Ödül Puanları:
    0
    sayın güçlüsat, yardımlarınız için çok teşkkür ediyorum. Makinem çalışır duruma geldi. Sizden son bir şey daha sorucaktım, National Geographic kanallının nasıl izleyebilirim, veya makine sadece key nasıl yükleyebilirim, tekrar yardımlarınız için teşekkür ederim..iyi çalışmalar...

6. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    hellasat uydusuna antenini çevir ve hellasat yazılımını yükle

Yüklüyor...