1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

acer al-1715 mönitör arızası

Konusu 'Monitör Şemaları' forumundadır ve rem tarafından 28 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. rem

rem Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar acer al-1715 mönitör var elimde power ünitesinde köprü diot -diren -diot 5053
    trasistörler hepsi arızalanmış degiştirildi. degiştirldikten sonra powera enerji verildiginde diotları tekrar patlıyor bir türlü arızanın ne oldugunu çözemedim yardımcı olurmusun teşekkürler şimdiden

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
  3. rem

rem Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    ustam teşekkürler besleme ünitesindeki arızayı giderdim. invertör tarafında problem vardı.onuda hallettim sagollasın

4. casper35

casper35 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    al 1717

banada acer al 1717 devre şeması lazım gönderen olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

5. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

Sayfayı Paylaş