1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Adım Adım Phpbb Forum Kurulumu (Cpanel İçin)

Konusu 'webmaster, script, Uygulama,Anlatım' forumundadır ve guclusat tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    1. İlk olarak internetten kurmak istediğiniz phpbb forum paketini indirin ve klasörleri bir dizine çıkarın. Forum paketini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Daha sonra bir FTP (FTP Programları hakkında bilgi almak ve bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayın.)programı ile sitenize bağlanarak, sitenizin www dizini içinde yeni bir klasör oluşturun. (Oluşturacağımız klasörün adının forum olduğunu farzedelim.)

3. FTP programında sol tarafta bulunan bölümde yükleyeceğimiz forum dosyalarını seçerek sürükle-bırak yöntemiyle bu dosyayı sol tarafta bulunan sitenizin içeriğine yükleyin.

devamı ektedir..

Ekli Dosyalar:

2. Excelegitm

Excelegitm Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Güzel bilgi.

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş