1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

AİO SliderEx Eklentisi

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve guclusat tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Pluginin ne olduğunu nasıl yüklendiğinden bahsetmiştim. Sıra geldi yavaş yavaş sizlere plugin sunmaya. Bu plugin sayesinde bir çok uygulama geliştirebilirsiniz. Aslında AutoPlay Media Studio nın içerisinde kendi Slider plugini var ama bu onun biraz daha gelişmiş hali diyebiliriz. Mesela en basitinden bir ses azaltıp artırma yapabilirsiniz bu plugin sayesinde. Tabi hayalgücünüze kalmış bu ben sadece basit bir örnek verdim. Ne işe yarar bu diyenler olacak o yüzden böyle basit bir örnek verdim. Plugini rar dosyasından çıkarttıktan sonra AutoPlay Media Studio dizininde Plugins klasörünün içerisinde bulunan Objects klasörünün içerisine kopyalayın. Bütün işlem bu kadar iyi çalışmalar...

http://www.amsdeveloper.com/Plugins/SliderEx.rar

Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş