• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Alexa Değerinizi Yükseltmek İçin Online Hit Gönderen Siteler

uydudoktoru

Tanınmış Üye
Yönetici
Yönetici
Offline
#1
Alexa Değerinizi Yükseltmek İçin Online Hit Gönderen Siteler
Bilindiği üzere Alexa’nızın yükselmesinde en büyük katkıyı online hit gönderen sitelerin sağladığını bir çok webmaster arkadaşımızın bildiği aşikardır. Bu sitelerin; eğer siteniz Türkiye’de ve Türkçe içerikle yayınlanıyorsa yabancı hit gönderme sitelerini kullanmanız çok yararlı olacaktır. Eğer siteniz, başka bir ülkede başka bir dille yayınlanıyorsa, farklı ülkelerden hit almak Alexa’nıza bir süre sonra tavan yaptırabilir. Yabancı ülkelerden sitenize hit çekmek Alexa’nın yükselmesinde büyük rol oynamaktadır.
Sitenize hit gönderebileceğiniz yabancı kaynak Ebesucher.de

Web sitelerinize hit gönderebilmek için Ebesucher.De sitesine kayıt olmalısınız. Sitenin çalışma mantığı çok basit. Siteye üye oluyorsunuz ve 24 saat içinde siteniz onaylandıktan sonra size 1000 tekil hit kredi veriliyor. Bu krediyi kullanarak sitenize 1000 tekil hit çekebilirsiniz. Bu sitede ücretsiz kredi kazanmak için sitede online olmanız ve diğer siteleri görüntülemeniz yeterlidir.