1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

ALi chipset jtag uygulama resimli

Konusu 'Jtag Uygulamaları Ve Dosyaları' forumundadır ve guclusat tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

Kod:
    EJTAG              LPT
    ----- ------------ ---------
                        6-10 (puente)
    GND 1 --- 100o --- 15-18..25
    TCK 2 --- 100o ---- 2
    TMS 3 --- 100o ---- 3
    TDO 4 ---- 33o --- 11
    TDI 5 --- 100o ---- 8
    RST 6 ---- 1k5 ---- Vcc (3v3)

2. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    ben entegreli devreyi yaptım ama çalıştıramadım normal sade kablo ile 5-6 defa flaş yazdım gayet ğüzel. entegreli devreyi niçin kullanayımki bir farkı yok heralde

3. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    burdaki entegresnin görevi cihaz üreinden gelecek olan kaçak akım yada hatalı verıden pc comport arıza yapmasını engellemektır eger direk kablo kullanıyorsanız sorun yok bende aynı sekılde kullanmaktayım

4. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    aslında benim için entegreli devre önemli o zaman. çünkü ben diz üstü bilgisayar kullanıyorum seri port arza yaparsa bu tür bilgisayar bulmak çok zor. bilği için teşekkürler biraz daha entegreli devre üzerinde çalışayım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş