1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

AMS (AİO) Dialog Eklemek Ve Yazılan Notların Arasına Link Vermek Nasıl Olur

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve guclusat tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    AMS (AİO) Dialog Eklemek Ve Yazılan Notların Arasına Link Vermek Nasıl Olur
    Aslında nasıl yapılacağını bende bilmiyordum hazırladığım bir ams ile ilgili bu işi bilenlerden yardım talep ettim amsdeveloper kurucusu olan arkadaşımız sistemin nasıl çalıştığını bana anlatınca bende videolu anlatımını sizler için paylaşmak istedim anlatında ams için ilk oldu diyebilirim ama sistem gayet basittir daha değişik anlatımlar da hazırlayıp diğer derslerimizde foruma ekleyeceğim

Eklediğim videolu anlatımı takip ederseniz hiç sorun çıkmayacaktır arkadaşlar
    ams1.jpg

ams2.jpg

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 28 Mayıs 2016
  2. fermane

fermane Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    İndirip Bakalım Bende Yeni Başladım Bu proğramla uğraşmaya Yararlı ve Zevkli Bir Proğram Ama Kod Bilgisi Şart Yada uygulamalı Anlatımlar Lazım İnternette Türkçe ders Videoları çok az Photoshop Gibi Yaygın Değil inş Yaygınlaşır Teşekkürler Paylaşım için

3. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Aklıma gelenleri anlatmaya çalışıyorum bende yeni öğreniyorum sayılır forumda yaptığım bazı programlar var inceleyebilirsiniz üzerlerinde hoşunuza giden yerleri yazarsanız anlatım yaparak kodları verebilirim gerisi hayal gücünüze kalmış demektir

4. fermane

fermane Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    eline sağlık Paylaşmak Güzeldir, Yalnız Videolu Anlatımlar Bence Çok Önemli Acemiler için vede kod bilgisi olmayanlar için. Video,yu izledim :(
    Yazıyla Anlatım olmuş Tabi Bu Hem Zaman Alıyor hem Sıkıcı Oluyor, Buda Eleştirimiz Olsun :D
    Kolay Gelsin Sağlıcakla Kal

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş