AMS Basic Slide Show (Basit slayt gösterisi)

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör

Temel Slayt Gösterisi

Merhaba,
Ben Utility File Resim içine bizim arama fonksiyonu düşünce ekleyerek bir Slayt Gösterisi. This Album Elektronik bir olma yolunda daha yakın olacak koymak onu. Bunu yapmadan önce, bazı okuyucular bir görmek isteyebilir Slide Show yalnız temel Örneğin bir stand-by.

Ne bu proje yapar:
1. Slayt içine AMS görüntüleri klasöründen Otomatik Doldurma Görüntüler.
2. bu yüzden boş veya siyah ekran görmüyorsanız, hemen ilk Görüntü yerleştirin.
3. Bir DÜZ GİRİŞ KUTUSU Auto Ekle Slayt Numarası ve Toplam Slayt Numarası.
4. Başlat Düğmesi Slayt başlayacak tıklamak. Otomatik KAPALI.
5. Slayt çalarken, DÜZ GİRİŞ KUTUSU dinamik, güncel Slayt Numarası gösterir.
6. Ayrıca, Slayt Gösterisi çalış, başka Giriş Kutusu dinamik, güncel Görüntü Yol gösterir. Tıklayarak OPEN düğmesine bir kullanıcı varsayılan görüntü yazılımı bu Resim çalışacaktır.
Ben Slayt üzerinde bir miktar kontrol eklediyseniz. Bu yüzden, öyleyiz, önceki slaytlara, biz istediğiniz yere dönmek durdurmak nerede ya da istedikleri gibi bir sonraki slaytlara devam ettiğini biliyorum. Ve oradan çalıştırın.
Neyse, biz o dizi kaydet, Yeniden düzenleme Görüntüler Dizisi gibi daha gelişmiş kontrol olabilir Bir Sunum, Slayt silme İstenmeyen Görüntüler yanı sıra sayısı girişindeki bir Slayt gidin hakkı saklıdır. Ve ... .. Senin geliştirme zevk tamamen bu ekstra fonksiyonlar bırakın.

google ile çeviri yapılmış olup APZ dosyası ektedir.kendiniz kodları düzenleyebilir resimleri değiştirebilirsiniz

Eklentiler

• slideshowbasic_uydudoktoru.zip
    403,7 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Geri
Yukarı