1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

AMS Rar Dosyaları İçin Plugin

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve guclusat tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    AMS Rar Dosyaları İçin Plugini ekten alabilirsiniz bu plugin olmadan rar dosyalarını ams ile çıkaramazsınız.

amsrar..jpg

Resimde görüldüğü gibi zipten çıkarıdığınız dosyayı Actions klasörü içine atınız ve aşağıdaki resimdeki işlemleri yapınız.

plugin..jpg

plusrar..jpg

Ekli Dosyalar:

zamane99 bunu beğendi.
  2. qcloudq

qcloudq Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    bu dosyayı indirdim anlatıldığı gibi yaptım fakat proje/eklentiler bölümünde rar görünmüyor ben 8 i kullanıyorum verdiğiniz hangi sürüm için acaba

3. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    AMS8 sürümlerini desteklemiyor konu hakkında başka bir güncel sürüm plugin arıyorum bulursam foruma ekleyeceğim

4. qcloudq

qcloudq Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    tşk artık gerek kalmadı zip plugini içerisinde mevcutmş oda gerekli oln işimi görüyor

5. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    evet zip olarak mevcuttur.Rar olarak isdiğinizden beklemek lazımdı ki şu anda ams yeni sürümlerini çıkarıyor en son sürüm ams 8.0.5 ve pluginle güncellenmediğinden uyumsuzluk yaşanıyor.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş