1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

arkadaşlar receivere yazılım attım şimdi açılmıyo ekranda sadece rakamlar var lutfen yardım

Konusu 'Digibox 89000 Usb' forumundadır ve zazakenan tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. zazakenan

zazakenan Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    usb ile netten indirdigim yazılımı yukledim şimdi açılıyo ama sadece ekranda rakamlar var lütfen yardım

2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    http://www.uydudoktoru.com/digibox-89000-usb/147-digibox89000usb_id1041_xdream_yazilimi02012009.html

linkteki yazılımı

Yükleyici editör için tıklayınız

Cihazınız otasız olup 01041 yazılımlarından kullanmanız gerekiyor ve cıhaza yazılım pc den atmanız lazım cihaz çalısır hale gelince uygun yazılımları yıne usb den yukleyebilirsiniz

3. zazakenan

zazakenan Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    bunları nasıl yuklıcem acaba

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Daha önceden hiç yükleme yapmadıysanız size biraz zor gelebilir fakat pc den program yüklemek için öncelikle RS232 kablosu olması lazım 3--2,2--3,5--5 şeklinde olacak yükleyiciyi pcde çalıştırınca browseden linkte gösterdiğim yazılımı seç ve program altında next yazan yere tıkla ve uydu alıcısını fişe takınız yükleme başlayacaktır

Sayfayı Paylaş