1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Atoplay Media Studio Tasarım

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve NOBLE tarafından 11 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. NOBLE

NOBLE Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Autoplay Media Studio Tasarım

arkadaşlar ben birkaç gündür autoplay media studio ile ilgileniyorum. int indirdiğim programlar için bir dvd setup hazırlamaya karar verdim. photoshop bildiğim için az çok tasarımını tamamladım fakat kodlar ve autoplay media studio kullanımı hakkında sizlerden yardımlarınızı bekliyorum.[​IMG]BU BENİM TASARIMIM :D

1.aşağıdaki resimdeki şeffaf arkaplan nasil yapabilirim "Dragon's Sharing Area" kısmından bahsediyorum. (photoshopta yaptım. fakat biraz değişik oldu ve daha güzel oldu :) ) ????????" b[​IMG]

2. tasarmımındaki sağ en altta bulunan iki adet ikonlardan "+" olanını ekrandaki tüm programların seçilmesini sağlayan buton "x" olan ise ekrandaki işaretlenmiş tüm programların iptal edilmesini sağlayan buton olması için ne yapmam lasım (kod vs..) ????????

3.sol en altta bulunan "OK" butonu ile seçili programların yüklenmesini nasil yapabilirim?????????

4. projeme ekliyeceğim bir buton ile "cd-dvd çıkarma" nasil yapabilirim???????? (kod kullanılıyorsa lütfen paylaşın :)

5.ve son olarak intten indirdiğim autoplay media studio ile yapılmış sistem özelliklerini gösteren projeyi kendi projeme (copy-paste) ekledim ama çalışmadı :S kod vs.  asil yapıldığını bliyorsanız lütfen benimle paylaşın :D

yardımlarınız için şimdiden teşekkürlermi sunarım....

Son düzenleme: 11 Eylül 2011
  2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Bahsettiğiniz uygulama CheckBox özelliği kullanılarak yapılabilir forumda bu konu ile ilgili dersler ve kodları var kodları inceleyerek kendin bir tasarım yapabilirsin..

3. NOBLE

Ödül Puanları:
    0
    Tasarımımın İlk Hali______________________________

Tasarımımın Son Hali (evrim gerçirmiş hali :) ) ___________________________________________

---------- Sonra gönderilen Saat 13:00 ---------- İlk önce gönderilen Saat 12:58 ----------

katilimsiz kurulum paketimi uygun ücret karşılığı satabilirim... :D

4. süper

süper Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    kARdeş bu Porogram arşivini nasıl yaptın hangi sayfadan Linkini Atarmısın?

5. NOBLE

Ödül Puanları:
    0
    Autoplay media studio 8 kullanarak yaptım butonlar + iconlar + resimler... gördüğün tasarım benim photoshop yeteneğim ile oluşmuş bişey görsellik sana kalmış fakat uygulama olarak başta söylediğim programı kullanırsan yapabilirsin bende sana yardımcı olabilirim. programları int sitelerinden ayrı ayrı itinayla indirdim. :D

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş