1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

autoplay media ile sistem bilgilerini göstermek

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve qcloudq tarafından 1 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. qcloudq

qcloudq Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar googlede aratmadığım sayfa kalmadı griş sayfasında pc nin sitem bilgilerinin görnmesini istiyorum bikaç yerde görmüştüm çok şahaneydi..
    bu kodları öğrenmek istiyrum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2. fermane

fermane Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
  3. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    http://www.uydudoktoru.com/autoplay...32-aio-ile-pc-bilgileri-gormek.html#post14057

linkte bu konu ile ilgili bir program ve apz dosyası mevcut olup kodları istediğiniz gibi başka bir programa aktarıp kullanabilirsiniz

---------- Sonra gönderilen Saat 06:52 ---------- İlk önce gönderilen Saat 06:25 ----------

dosya uzuntısı yok ve exe değil yeniden upload etmeniz gerekiyor.ams 8 ile çalışabilmesi için exe değil apz uzantılı olması lazım

4. qcloudq

qcloudq Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    bende 8 üklü şuan indriyrum dosyayı inşallah aradığım şeydir.. yadımınız için teşekürler..

---------- Sonra gönderilen Saat 20:44 ---------- İlk önce gönderilen Saat 20:39 ----------

dosyayı indirdim uzantısı yok söylediğiniz sayfaya baktım teşkkürler.. ama o ve benzeri rrogram bende var ... doanım gösterme kodlarını bilebiseydik daha güzel bir kapak giriş sayfası oluştururduk ...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş