1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

AutoPlay Media Studio 8 ile Butonlara Video eklemek

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 29 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    AutoPlay Media Studio 8 ile Butonlara Video eklemek hem apz hemde çalışan bir test dosyasını ekliyorum arkadaşlar çok daha geşiltirilebilir ve farklı yollar ile farklı işlemler yapılabilir.Ben en basit olan bir yolu şeçtim.

ekte apz dosyası mevcuttur.

Talep olursa videosunu forumu hazırlayıp ekleyeceğim.​

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 20 Ekim 2012
  2. fermane

fermane Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    İşimize yarar paylaştığın için teşekkürler. Videoyu Eklersen seviniriz Saygılar iyi çalışmalar

3. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Videolu anlatımını Foruma ekledim arkadaşlar ayrıca daha değişik bir video izleme yöntemi ekledim umarım beğenirsiniz.Video anlatımında hazırladığım programın apz dosyasını ekliyorum kodlara bu apz üerinden bakabilirsiniz.

[video=youtube;agGSghWJy2g]http://www.youtube.com/watch?v=agGSghWJy2g[/video]

exe olarak videosunu eklentilere ekledim arkadaşlar indirip videoyu daha net izleyebilirsiniz.​

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Ekim 2012
  4. fermane

fermane Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Sağol Dostum Güzel çalışma olmuş eline sağlık.Birde bu Biten projenin Videoyu Tam ekran nasıl oynatırız Veya Fareyle kenarından tutup büyültüp küçültmek işlemi nasıl olur.Saygılar

5. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Okadar incelemedim bakmam lazım oluyorsa nasıl yapıldığını foruma eklerim ama olmama durumu var tabiki.En kısa sürede foruma gerekli bilgileri ekleyeceğim.

6. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    oynatmaya başlayınca video oynamaya başlayan video üzerine iki kez mause ile tıklayını büyük ekran olması lazım.Sorun çıkarsa bize yazınız.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş