AutoPlay Media Studio AİO İkon nasıl değiştirilir

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
AutoPlay Media Studio AİO İkon nasıl değiştirilir videolu açıklamalar ekte sunuyorum çok sorulan bir soru olduğunu gördüm bu konuda bir videolu anlatım hazırladım.

Gerekli olan programların ıkı türünüde ekliyorum hem Türkçe hemde ingilizce

Eklentiler

• ResHcktr..zip
    472,3 KB · Görüntüleme: 40
  • ikondeğişimi_wma&#.zip
    1,5 MB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
kardes saol sende olmusda bnde yaptım hem icon gelmedi hem de gecerli win32 uygulaması deil dedi çözebilirmiyiz bu olayı ???

kardes saol sende olmusda bnde yaptım hem icon gelmedi hem de gecerli win32 uygulaması deil dedi çözebilirmiyiz bu olayı ???

videoyu izledinizmi sorun çıkarmaması lazım bir yerde hata yapmış olabilirsiniz dosyanızın apz halini foruma ıconla bir likte eklersen kontrol edebiliriz

aynı şekilde bendede bu sorun meydana geldi, proje tamamlandıktan sonra build deyip oradan web/email executable kısmından oluşturulan .exe dosyasının ikonu sorunsuz bir şekilde değişiyor fakat burn data cd/dvd veya harddrive folder kısmından oluşturulan (autorun.inf li olan içerik) kısımdaki autorun.exe dosyasının ikonunu değiştirmek istediğimde halil arkadaşımın dediği gibi hem ikon gelmiyor hemde ecerli win32 uygulaması değil şeklinde hata veriyor.

AutoPlay Media Studio 8 İkon nasıl değiştirilir..

AutoPlay Media Studio 8 İkon nasıl değiştirilir.videolu anlatımını youtube ekledim arkadaşlar aslında çok basit yinede eklemek istedim.Yeni başlayanlar olur aramasınlar..Kolay gelsin..

Son düzenleme:
Geri
Yukarı