1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

AutoPlay Media Studio Popup Gösterme AMS v8

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve guclusat tarafından 17 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    AIO yapan arkadaşların program kurulumlarından sonra msn bildirimine benzer popup çıkartmalarını sağlamak için küçük bir uygulama hazırladım.

İsterseniz grafik klasorundeki arkaplan.png resmini değiştirip sürekli tek resmi kullanabilirsiniz. İstersenizde komut göndererek farklı resmin çıkmasını sağlayabilirsiniz.
    Örneğin:
    PHP:
    popup.exe "C:\abc.png"
    şeklinde. arkaplan.png nin psd dosyasınıda dosya içine koyuyorum. Belki kullanmak isteyen olur.

Kod:
    http://www.tamotomatik.org/dosya/popup.rar
    Hotfile.com: One click file hosting: popup_uydudoktoru.rar

Ekli Dosyalar:

• popup.rar
      popup.rar
      Dosya Boyutu:
      2,8 MB
      Görüntüleme:
      221
  2. qcloudq

qcloudq Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    ben verdiğiniz dosyayı indirim ams de yeniyim bi aio hazırlığı yaptım checbox tek tıklamayla hepsin yüklenecek şekilde ayarladım
    bu popupu nasıl uygulucaz kaptan bilgi verirseniz sevinirim

3. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    popup.exe nin amacı istediğin resmi popup olarak gostermek zaten. images klasorundeki test.png nin yerine ne koyarsan onu gosterecektir yada

File.Run("AutoPlay\\Docs\\popup\\popup.exe", "\"" .. _SourceFolder .. "\\AutoPlay\\Images\\test.png\"", "AutoPlay\\Docs\\popup", SW_SHOWNORMAL, true)

kırmızı ile işaretli yerdeki yola hangi resmin yolunu koyarsan onu gosterecektir.

build ederken isim değişikliği içinde şu resimdeki gibi yapın:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş