1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Avrupa kanalları çekmiyor

Konusu 'Acemiler Diyarı' forumundadır ve machinedr tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. machinedr

machinedr Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar,

Geçen günlerde bir uydu alıcısını 4a ya göre ayarladım. Fakat sadece avrupa kanallarını çekiyor. Neden böyle. Aynı kabloya başka bir uydu bağladım hepsini çekiyordu. 4 tane uydu alıcısının 2 si kanald gibi kanallrın sadece avrupalarını gösteriyor. Bunun nedeni ne olabilr?

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    cihazda teknik bir arıza olabilir 13/18 volt varmı bakmak lazım 22khz çalışıyormu bunların kontrol edilmesi lazım.

3. f@tih_28

f@tih_28 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar efendim özel mesaj kutunuz dolu temizlermisiniz acaba mesaj atabilirmiyim size teşekkürler şimdiden

4. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    kontrol ettim dolu değil fakat yine olan mesajları sildim yeniden bir deneme yap bakalım mesaj gelecekmi

Yüklüyor...