Baff 3800 pilot ve digistar 5250 lerde bilmesi gereken birkaç ufak ayrıntılar.

Konusu 'Diğer Uydu Alıcıları' forumundadır ve FORCİBLE20 tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. FORCİBLE20
  Offline

  FORCİBLE20 GOLDMASTER AR-GE DESTEK

  Katılım:
  30 Haziran 2009
  Mesajlar:
  239
  Ödül Puanları:
  0
  1- Cihazın Modülatör çıkışından televizyona görüntü gelmiyorsa. Menü 1234 yada ses tuşlarına basılı tutarak ciazın fişini elektiriğe takın karşınıza çıkan servis menusundan "Modülatör Type" 253,254 yada 255 televizyon hangisinde çalışıyorsa ona getiriniz
  2-Ön panelde init yada 8888 yazıyorsa. Menü 1234 yada Cihazın fişini Volume +/- tuşlarına basılı tutara cihazın fişini elektiriğe takın karşınıza çıkan servis menüsünden
  Restore Database'in üzerine gelip OK tuşuna basın ve işlem bitene dek bekleyin YADA
  Clear Database'in üzerine gelip sağ/sol tuşları ile Channel Table seçilip OK tuşuna basın ve işlem sona erene dek bekleyiniz.SORUNU bu şekildede çözemeseniz cihazın filaşını yeniden yükleyiniz.
  3-Cihazınız Err2 hatası veriyorsa.Yüklemeye çalıştığınız cihazınzıada diğer markalar ait bir yazılım var demektir.ilk önce kurtarma yazılımını yükleyiniz.kurtarma yazılımı yoksa flaş dumpunu yükleyiniz ardından Kendi cihazınıza ait yazılımı yükleyiniz.
  4-cihazınız Err1 hatası veriyor. Cihaza atılmaya çalışılan yazılım muhtemelen yanlış yada diğer bir cihazın yazılımıolmadığına dikkat ediniz.
  5-aynı Cihazdan bir başka aynı cihaza yazılım yüklerken cihazınız Err2 hatası veriyorsa.cihazlarınız birinde farklı bir yaqzılım kullanılıyor demektir .Kendi cihazınızın yazılımını içinde barındıran başka bir cihazla yükleme yapınız.
  6-Master Şifre.Kullanıcı şifresi unutduysanız Ebeveyn ayarlarında 1397 sayısı giriniz.
  7-cihazınızınÖn panel tuşları çalışmıyorsa. "Cihaz ayarları" menüsünden "Ebeveyn ayarları"na girilip "Ön Panel kilidi" kaldırınız.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

 1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
  Notu Gizle