1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Bilgisayarınız Windows 7 kurmaya uygun mu hemen öğrenin

Konusu 'İşletim Sistemleri' forumundadır ve FORCİBLE20 tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

 1. FORCİBLE20
  Offline

  FORCİBLE20 GOLDMASTER AR-GE DESTEK

  Katılım:
  30 Haziran 2009
  Mesajlar:
  239
  Ödül Puanları:
  0
  Upgrade Advisor 2.0 Türkçe Windows 7 Yükseltme Danışmanı

  aygıtlarınızı ve yüklü programlarınızı bilinen uyumluluk sorunları olup olmadığını belirlemek için tararBilgisayarınızın Windows 7 kullanmaya hazır olup olmadığını görmek için Windows 7 Yükseltme Danışmanı'nı karşıdan yükleyip çalıştırın. Donanımınızı bulunan olası sorunları nasıl çözeceğiniz konusunda yol gösterir ve yükseltme yapmadan önce yapmanız gerekenler konusunda önerilerde bulunur.Genel Bakış

  Başlamadan önce: Yazıcılar harici sabit diskler ve tarayıcılar gibi kontrol ettiğiniz bilgisayarla düzenli olarak kullandığınız tüm USB aygıtlarını ve diğer aygıtları bağlayıp açtığınızdan emin olun.

  Windows 7 Yükseltme Danışmanı bilgisayarınızı tarayarak olası uyumluluk sorunlarını belirler ve sizi Windows 7 yükseltme seçenekleriniz hakkında bilgilendirir. Birkaç dakika içinde bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığının ve donanımınız aygıtlarınız ve yüklü programlarınızla ilgili bilinen uyumluluk sorunları olup olmadığının açıklandığı ayrıca Windows 7'yi bilgisayarınıza yüklemeden önce yapmanız gerekenlerin ele alındığı bir rapor elde edersiniz.


  Sistem Gereksinimleri

  • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 7; Windows Vista; Windows XP Service Pack 2

  • Windows XP çalıştırılıyorsa .NET Framework 2.0 veya daha ileri sürümü
  Yönergeler

  1. Windows 7 Yükseltme Danışmanı'nı yüklemek için Windows7UpgradeAdvisorSetup.exe dosyasını karşıdan yükleyin ve çalıştırın.
   • Bilgisayarınızda Windows XP çalışıyorsa kurulum programı .NET Framework 2.0'ın yüklü olup olmadığını kontrol edecektir. .NET Framework 2.0'ın yüklü olmadığı belirlenirse kurulum programı yüklenmesine yardımcı olur.
  2. Yazıcılar harici sabit diskler ve tarayıcılar gibi kontrol ettiğiniz bilgisayarla düzenli olarak kullandığınız tüm USB aygıtlarını ve diğer aygıtları bağlayın ve açın.
  3. Windows 7 Yükseltme Danışmanı'nı Başlat menüsünden veya masaüstünden çalıştırma...
  link(TIKLA)
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş