1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Bir dosyayı cd den bilgisayara kaydetmek

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve tuna tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. tuna

tuna Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    oluşturduğum projede, oluşturduğum bir butona tıklandığında dosyayı nereye kaydedileceğini soran ve akabinde ilgili yere o dosyayı kaydeden bir yapı oluşturmaya çalışıyorum. tabi kaydedilecek dosya cd de olucak. bu konuda yardımcı olabilecek veya fikir verebilcek bir arkadaş olursa çok memnun olurum. şimdidden teşekkürler.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    hiç bu şekilde bir çalışma yapmadım fakat zipli yada rar dosyasını masa üstüne çıkartabiliyoruz işine yararsa kodları verebilirim dosya cd den masa üstüne yada başka bir yere kopyalanır ama biraz araştırmak lazım.bakalım bulabilecekmiyim.bilen varsa da burada yazabilir arkadaşlar.

3. tuna

Ödül Puanları:
    0
    aslında bende zipli ya da rar dosyasını masaüstüne çıkarmayı AMS nun help kısmından az çok bulabildim fakat yapmak istediğim proje son kullanıcıya dağıtıldığında ekstradan winrar falan yuklu olurmu o kişinin bilgisayarında düşüncesiyle vazgeçtim. umarım bulabiliriz aslında genel olarak çok işe yarayacak bi konu güzel bir çalışma olur, teşekkürler.

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
  5. tuna

Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim, kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş