1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

botech bc 7200 cı güncel yazılım isteği

Konusu 'Diğer Uydu Alıcıları' forumundadır ve mylifese tarafından 27 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. mylifese

mylifese Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    6
    2 adet botech bc-7200cı receveir ile ilgili
    soru:1 botech bc-7200cı marka yazılım istiyorum.güncel olmalı ve çalışan olmalı .msvcr71.dll hatası vermemeli.(windows-7 kullanıyorum)iki receiver'a ait besleme çıkış voltajları normal
    soru:2 birinci receiverda vertikal kanalları izliyorum.Ancak horizontal kanalları izleyemiyorum.(aynı yerde next uydu bağlandığında bütün kanalar izlenmektedir)
    soru:3-.ikinci receiver lnb çıkış voltajı 18v sabit veriyor.ancak sinyal yok.
    Her iki cihaz arızası neler olabilir. ne yapmalıyım.yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme: 27 Mart 2013
  2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

http://www.uydudoktoru.com/di%F0er-...tech-7200-fta-c%FD-dosyalar%FD.html#post34062

Linkteki yazılımları inceleyiniz yazılımlar botech sitesinden alınmıştır..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş