1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Cas 2 İle Receıver Flashlarını Yazabilirsiniz Burada!!!

Konusu 'Elektronik Cihaz Katalog Bilgi Döküman Ve Dergiler' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 2 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Pire Cemil e çok teşekkürler bu açıklama için artık flash programlamak için milyarlar vermeye gerek yok selamlar sevgiler.......

Arkadaşlar Artık cas 2 si olanlar flash programer almasına gerek yok.bu cihazla flashlarını programlayabilirler.nasıl mı ?
    Malzemeler:
    1 adet magic modul yada matrix modul
    1 adet cas 2 programer.
    Nasıl yapılır.
    Programlanacak flashı cihazdan sökün
    Flashı magic module monte edin.
    modulü cas 2 ye takın ve konnekt yapın.
    Erase all yapın
    flash silinince
    open fileden atacağınız dosyayı alın ve Write deyin.
    flash yazması bittimi flashı sökün ve cihaza takın.Cihazın çalıştığını göreceksiniz.

Söküp takmak istemiyorsanız 1 adet tsop 48 alın ve bu tsop 48 i kablolar yardımıyla magic modulden flashı söktüğünüz yere monte edin(Bu iyi bir ustalık ister tabiki oldu size flash yazma makinesi.
    bu laz aklıdır.
    ben denedim.topfield 3000 cı pro yu-kyoto 8550 yi sansui yi yaptım.mükemmel çalışıyor.
    Flash yazma işi bizden sorulur

Sayfayı Paylaş