1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

CCcam Card Sharing Control Center 0.5 full

Konusu 'Dreambox Tools/Editors' forumundadır ve guclusat tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    bende diğer versiyonların config.php leri hata verip çalışmamıştı.
    bu versiyonda o problemi yaşamadım.benim gibi bu programı
    kullanamayanlar için ekliyorum

dikkat edilmesi gereken hususlar kurdunuz çalışmıyorsa
    1. 16001 portunu DM ye yönlendirin
    2. cccam.cfg içinde şifre belirlediyseniz config phpde şifre bölümüne onu yazın.

ÖRNEK Config

<?php
    //---------------------------------------
    // CONFIG
    //---------------------------------------

//examples of server definitions
    $CCCamWebInfo[] = array("DM İP","16001","root","ŞİFRE"); // for CCcam webinterface with user and pass
    #$CCCamWebInfo[] = array("localhost","12345"); // for CCcam webinterface with different port than default and without user and pass
    #$CCCamWebInfo[] = array("localhost"); // for CCcam webinterface with all defaults

$work_path = ""; // set this if you want working folder separate // Example $work_path = "/tmp/";
    $update_from_button = true; // set to true if you want Update button ( usefull if update is from remote server and takes too long)
    $fullReshare = true; // shows maximum reshare if more than one route for same node // set to true to see actual reshare instead of YES/NO
    $country_whois = true; // use whois for country detection
    ?>

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 3 Temmuz 2014

Sayfayı Paylaş