1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Cep telefonları için ideal msn-Mig33(ucuz,hızlı,kaliteli...)Kayıt-kullanım resimli

Konusu 'Nokia' forumundadır ve A.Anıl ÇETİN tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. A.Anıl ÇETİN

A.Anıl ÇETİN Moderator

Ödül Puanları:
    0
    Java tabanlı telefonlarda çalışmaktadır..
    benim kurduğum telefonlar:
    SGHd880,N73,3650,6600,7610,N95,K800i..

Programı açınca karşınıza bu sayfa gelecektir."Continue" diyerk devam edin.

Bu safada karşınıza gelecek sayfa aşağıdaki gibi olacaktır.."Registiration"tıklayın.

Sonraki sayfa ise bu.Gereken boşluklara ne yapılması gerektğini yazdım..

"Dikkat edilmesi gerek cep telefonlarını başına +90 koyarak yazmak..Türkiye'den bi kullanıcıysanız..

Başarılı bi şekilde olduysa kayıt işleminiz size bi onay mesaji gelicek..Onu en başta TCP'den girerek girin ve aşağıda gerekli alanları doldurun.

En son login dediğinizde giriş yapabilirsiniz..Türkçe sürümünü de ekliyorm..ben ingilizceyi sorunsuz buldğum için tercih ediyorumm.yüksek versiyonlarıda çıktı ancak bu ideal sürüm..

Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...