Cihansat yazılımları V1.1.G Yeni ToolBox

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Cihansat yazılımları V1.1.G Yeni ToolBox programı diğer versiyona göre çok daha fazla özellikler ile donatılmıştır

Özellikleri:

1. Diğer programda bulunan dosyalar ile aynı dosyalar eklendi dosya boyutu 11mb düşürüldü diğeri 75Mb
  2. Anlık mesaj sistemi eklendi (Bu sistem moswated arkadaşımızın yapımıdır Teşekkür ediyoruz)
  3. Email sistemi eklendi ve yeni özellikelr ile donatıldı
  4. Programlar kullanıcıların rahat etmeleri için butona tıklayınca masa üztüne çıkıyor ver bilgilendirme yazısı çıkıyor bilgilendirme yazısını kapatınca yazılımı yükleyeceğiniz program çalısıyor
Daha fazlası da olabilir tabiki fakat burda bu konuda paylaşımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum

V1.1.G.1.jpg

V1.1.G.2.jpg

V1.1.G.3.jpg

V1.1.G.4.jpg

V1.1.G.5.jpg

V1.1.G.6.jpg

V1.1.G.7.jpg

https://www.mediafire.com/?2ilkbu3rh79hlyr

Son düzenleme:
Güncel kanal listeri forum üzerinde ve uydudan veriyoruz zaten burdaki programlar ana yazılımlar ve asıl teknik servis yapanlar için hazırladığımız bir çalışma ve haberleşme sistemi ekledik ki rahatlıkla irtibata geçelim artı ana bayilerimiz içinde önemli bir program eksikler muhakka vardır ve yorumlarınıza göre yapabildiklerimizi yeniden ekleyeceğiz

Çok yakında sizler için Cihansat yazılımları V1.2.G ToolBoxsürümünü sunacağım hazırlıkları devam etmekte olup bu sürümde elektronik devre şemalarını ekleyeceğim görsel ufak tefek değişiklikler yapacağım kodları ayrı bir bilgilendirme sayfasına toplayacağım Cihansat yazılımları V1.1.G sürüm özelliğne başka bir sitem daha ekleyip programın güncel versiyonlarını internet üzerinden indirebilirsiniz.

NOT :
Cihansat yazılımları V1.1.G AMS sisteminde karşılaştığınız hataları bildiriniz sorun varsa düzeltiriz istek ve taleplerinizi beklerim

Merhaba Ustam
Cihansat yazilimlari hangi Receiverler icin gecerli ? Bu Receiverler Almanyada varmi ? Bende daha önceleri yazdigim gibi Smart Mx 04 var.Herhalde islemcisi tutuyor diye düsünüyorum id #1001
Sizin düsüncenizide ögrenmek isterim.

Merhaba Ustam
Cihansat yazilimlari hangi Receiverler icin gecerli ? Bu Receiverler Almanyada varmi ? Bende daha önceleri yazdigim gibi Smart Mx 04 var.Herhalde islemcisi tutuyor diye düsünüyorum id #1001
Sizin düsüncenizide ögrenmek isterim.

Smart mx04 serisi cihaz ile taplin 9000fta ve wodex wx1000fta cihaz aynı cihazdır ve sadece menü görselliği ve ID kodu farklıdır yazılımları direkt yüklenmez dönüşüm gerekmektedir yazı ID01016 fixlenip ID 01001 yapılması gerekmektedir bizim cihazlar sadece türkiyede satılmaktadır fakat sipariz üzeri zannedersen satışıda yapılabilir

Program güzel olmuş, epeykolaylıklar var. Yalnız benim cihazım yükleme menüsünde yer almıyor taplin 8100fta hangi bölümü seçersem direk yüklerim acaba ?

bu program sadece cihansat üretimi ürünleri kapsamaktadır arkadaşlar özbar üretimi cihazları kapsamaz yazılımlarını forumdan takip ediniz

Mesaj sistemine yeni bilgiler eklenmektedir bilgi sistemini belli aralıklar ile kontrol ediniz.sorunlarınızı email sistemi ile sorunuz.email sistemi ile gelen mesajlar en kısa sürede arkadaşlarımız tarafından cevaplandırılacaktır.

Geri
Yukarı