1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Cihaz yazılımi uydudan indiremiyor

Konusu 'Taplin 9009İ USB' forumundadır ve skullx tarafından 16 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. skullx

skullx Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    OTA güncellemesinde 3.6.3 sürümü görünüyor. Fakat yazılım indirme tamamlanmadan hata veriyor. Mevcut yazılımım 3.6.1.

Nacizane şöyle bir önerim var. Sabit bir başlık altında güncel yazılımlar paylaşılabilir mi? En azından uydudan indiremeyenler USB den güncelleme yapabilirler. Teşekkürler.

2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    ekte sunduğum yazılımı önce uydualıcınıza yükleyip fabrika ayarlarına dönerek uydudan güncelleme yaptırınız güncelleme yarıda kalmaması gerekiyor deneyerek buradan bizimle paylaşınız.Yazılımlar hazırlanınca forumdan verilecektir şu anda yazılım olarak istenen nelerdir buradan yazarsanız özellikle biss olarak onu hemen çözelim

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 17 Nisan 2011
  3. Gözde09

Gözde09 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    uydudan güncellemede %74 de kalıyor ve hata yazıyor

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    yukardaki yazılımı yükledikten sonra yeniden deneyiniz

5. serhat999

serhat999 Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    16
    merhaba yazılmdan istedıgınızdıgınce yazılımın ilk önce sağlikli olması eskiden güzeldi 13 derecedeki kanaları acıyordu oto sistemi vardı şimdi cok geri kaldı uydu alıcısı elimizde oldugu halde aldık uydu üzerınden yazılım yukluyordiye sagılar kolaygelsın

6. uydudoktoru

Ödül Puanları:
    38
    Hotbirtten diğer firmalardada herhangi bir auto olarak çözen bir kanal yok arkadaşım ota güncelleme sorunu şu anda var sorun tespit edildi yazılımlarda hazırlanıyor en kısa sürede güncel kanal listeli bir yazılım uyduya eklenecektir arkadaşım

7. serhat999

serhat999 Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    16
    günaydın ana yazılımı yukledık sorun yine aynı yarıda kalıyor indırme hatyası dıyor sagılar kolay gelsin

---------- Sonra gönderilen Saat 09:16 ---------- İlk önce gönderilen Saat 09:10 ----------

hocam biz dogu karadeniz bolgesi hellasat 39 derece uydusu turksata yakın olması halde seyredemıyoruz 13 dercedede birseyok anlıyacagınız magduruz öncede dıgı tv aynıdı kolaygelsın sagılar

8. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    HOTBİRTTE çözülecek kanal yok bizim elimizden gelen bir şey yok bizde yok ve tüm uydu alıcılarında da yok zaten

9. blackdanger

blackdanger Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    selam benim cihaz yazlıkta idi malum yaz geldi yazlığa geldik. otadan şöyle bir güncelleme yapayım dedim güncelleme yapamıyor %75 kalıyor. sirüsteki pg ve pb kanalları açıyor hellas satı açmıyor ne yapmam gerekiyor.saygılar

10. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    cihazın modeli nedir arkadaşım tam olarak yazarmısınız

11. blackdanger

Ödül Puanları:
    0
    taplin 9009i usb

12. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    uydudan güncellem sistemindeki sorun halen daha devam ettiğinden yazılım güncellemesi yapamıyorsunuz fakat güncelleme çalışsa bile bulsat paketini izleyemezsiniz.bulsat paketi için forumdan yazılım güncellemesi yapmanız gerekiyor. Yazılım platform 2 olması gerekiyor platforum 1 için hellasat yazılımı yok ve çıkmayacak.

13. blackdanger

Ödül Puanları:
    0
    bana biraz yardımcı olurmusunuz sırasıyla neler yapmam gerek hangi yazılımları yüklemem gerekiyor. bu iş flash disk ile yapabilirmiyim.

14. uydudoktoru

Ödül Puanları:
    38
  15. blackdanger

Ödül Puanları:
    0
    indirdim rarlı dosyayı açıp flash diske attım akşama evden deniyeceğim.saygılar

---------- Sonra gönderilen 13-06-2011 Saat 10:16 ---------- İlk önce gönderilen 10-06-2011 Saat 14:41 ----------

selam bu yazlımı yükledim yüklemesinede cihazı ayarlayana kadar göbeğim çatladı.motorlu çanak kullanıyorum motor bilgileri enlem boylam ayralarım, hafızadaki 9 uydum sıralı kanal listelerim hepsi gitti bu konularda çokta uzman olmadığım için gece sabaha kadar uğraştım yapmak için. hellas satı açıyor sorun yok .saygılar

---------- Sonra gönderilen Saat 10:18 ---------- İlk önce gönderilen Saat 10:16 ----------

Birde uydududan menüden uydudan güncelleme bölümü silinmiş onu göremedim?

Son düzenleme: 10 Haziran 2011
  16. uydudoktoru

Ödül Puanları:
    38
    Platforum2 yazılımları uydudan verilmeyecek arkadaşlar menüden onun için kaldırılmıştır.

17. yemzet

yemzet Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    platform 1 e dönmek istersek nasıl olacak ?

18. GOOLL1

GOOLL1 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    platforum 1 hangısı 2 hangısı bılmıyorum ama UYDUDAN GÜNCELLEME VARMIKI_?

HALA YOK BENDE VE ARTIK OLACAGINIDA SANMIYORUM.
    fabrıka el degışımınden sonra sanırım eskı cıhazlara verılın deger bıttı.
    tabı yenıler varkende eskılere destek olmakta pazar payı olarak yanlış sanırım

benım cıhazım uydudan güncellemıyor arkadaşlar wodex plus ve taplın usb var ama uydudan güncelleme yok.

19. uydudoktoru

Ödül Puanları:
    38
    Daha önceden yazmiştim uydudan güncelleme artık verilmeyecek uydudan güncelleme yazılımların hepsi platforum1 usb ile video izletmez Forumda en son verilen yazılımların hepsi paltforum 2 olup usb ile video oynatma özelliğine sahip olup hellasat uydusundaki kanalları açarlar.

20. mathey

mathey Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Does this "hellasat firmware" support C+ NL @ 19.2E? If not, is it possible to add support for this package?

Sayfayı Paylaş