1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

D-SAT 2010 FTA UYDU ALICISI ds-8828 fta

Konusu 'Diğer Uydu Alıcıları' forumundadır ve valandino tarafından 2 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. valandino

valandino Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    D-SAT 2010 FTA UYDU ALICISI

-Yazılım yü klenebilir.
    -Fully DVB-S MPEG-2 uyumu
    -SCPC&MCPC C/KU band uydulardan yayın alabilme
    -Scart çıkısı
    -Tos çıkışı
    -RS232 Çıkışı
    -256 renk OSD
    -DISEgC1, 0
    -Çoklu dil seçeneği (OSD)
    -1 Saniyeden daha az süper hızlı kanal geçişi
    -EKRANI 9 BÖLME ÖZELLİĞİ ile ev ve iş yerlerinizde tv keyfinden geri kalmayın

السلام عليكم
    ارغب فى المساعدة بخصوص هذا الجهاز ضرورى
    فاريد البرنامج الاصلى لية ولودر التحميل لان تم مسح البرنامج عن طريق الخطاء ولم اجد اى موقع استطيع تحميل السوفت وير الخاص بهذا الرسيفر فى مصر
    فانا شاب مصرى ولم يعرف اى شخص معرفة اى سوفت وير لهذا الجهاز فى مصر

فاتمنى الرد فى اسسرع وقت ممكن من طرفكم
    فاذا امكن صفحة الشركة الاصلية المصنعة لهذا الرسيفر اكون شاكر ليكم او موقع تحميل السوفت وير الخاص بهذا الجهاز

معلومة الجهاز حاليا عامل لمبة حمراء فقط

Merhaba

Ben bu cihazla yardımcı istiyorum gereklidir

Yanlış Mısır'da bu alıcı için yazılımı indirebilirsiniz herhangi bir site bulamadık tarafından program temizlendi çünkü orijinal program Maly ama Lauder indir istiyorum

Ben genç bir Mısırlı değilim ve herkes Mısır'da bu cihaz için herhangi bir yazılım biliyor bilmiyordum

Senden mümkün olduğunca Asesra cevap geçirmeniz dileğiyle

Mümkünse, orijinal şirket bu alıcı için sayfa üretilen zaman Shack

Hello

I would like to help with this device is necessary
    I want the original program Maly but Lauder download because the program has been cleared by mis did not find any site I can download the software for this receiver in Egypt
    I am a young Egyptian and did not know anyone know any software for this device in Egypt

I wish reply Asesra as possible from you
    If possible, the original company manufactured page for this receiver to be Shaker for complements or software download site for this device

Information device is currently working only red bulb

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Haziran 2013
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş