1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

DC / DC konvertör

Konusu 'Smps Devreleri Ve Uygulamaları' forumundadır ve guclusat tarafından 16 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Dönüştürücü benim minyatür elektron yayıcı için yapılmış. Onun çıkış voltajı neredeyse kıvrılmış ve insan kulağının duymak çünkü yaklaşık 35kHz bir frekans ile küçük AC bileşeni, yayın sinyali eşit yoktur olduğu bir avantaja sahiptir. Bu AC uğultu duyabilirsiniz ağının gücüne karşı önemli bir avantajdır.
    Sürücü DC / DC konvertörler frekans konvertörleri ve invertörleri polarite için tasarlanmış bir entegre devre MC34062A ile donatılmıştır. Ben voltaj doğrultucu diyot düzenlemek ve 40V de yandı orijinal bok için 1N4007 yerine eklenen bilgi formu, göre Kablolama. Gerilim ayar potansiyometresi tarafından ve 11.5 V 70V ayarlanabilir. Çıkış akımı üretici göre, 130 mA ve verimliliği hakkında% 84 civarında, ben% 78 yaklaşık ölçülür. Daha büyük çıkış akımları transistör takviye bağlamak ve daha büyük bir bobin endüktans kullanmak için gereklidir.
    Doğrudan tarafından PCB lehim

Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş