1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Depo Linki ve web sitemiz Hakkında Lütfen okuyunuz !!!!!!!!!!!!!!

Konusu 'Forum ile İlgili Duyurular - Öneriler ve Soruların' forumundadır ve guclusat tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Merhaba arkadaşlar Forum depomuz olan ve bir çok döküman içeriğinin yer aldığı alanımız host firmamız tarafından kaldırılması istendi.
    Bu içeriklerin devam edebilmesi için web sitemizi bulut sunuculara taşımamız gerekmektedir.

Bulut sunucuların bize uygun olan versiyonu aylık kdv dahil 155TL dir. Yıllık olarak 1860TL dir. Bu paraya sponsor bulabilirsek web sitemiz aynı şekilde ve daha fazlasıyla devam edecektir.

Bu konuda desteklerinizi beklemekteyim..

Yardım etmek isteyen arkadaşlar ve firmalar buradan yada Bize Yazın - Uydudoktoru linkinden bana ulaşabilirler.

Desteklerinizi bekliyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Nisan 2015
  2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    web sitemizin güncelleme işlemi tamamlanmış olup üye avatarlarının ve eklentilerin aktarımı tamamlanmıştır.

Sayfayı Paylaş