1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Digibox 70400Fta DigiTv Ok Yazılımı 10.12.2009

Konusu 'Digibox 70400Fta' forumundadır ve guclusat tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Digibox 70400Fta Thor Ok Güncel Yazılımı 10.12.2009

Ekli Dosyalar:

2. CEMYK

CEMYK Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    sayın moderatörüm vermiş olduğunuz yazılım da hata var flash çöküyor 2 defa bu yazılımı yükledim ve ikisindede çöktü bilginize kontrol edermisiniz saygılar

3. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Yazılım forumdan indirilip tekrardan cihaza yüklenerek test edildi herhangi sorun yok yazılım gayet güzel bir şekilde çalışmatadır ayrıca yazılımı yükleyici ile yükleyemiyorum diyenler var ben bu hata ile karşılaşmadım kullandığınız yükleyiciden kaynaklanabilir factory tools kullanabilirsiniz foruma ekliyorum yükleyici bölümünde mevcuttur

Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş