1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Digibox 70400Fta Key Ve Kanal Listeli Güncel Yazılımı 05.12.2009

Konusu 'Digibox 70400Fta' forumundadır ve guclusat tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Digibox 70400Fta Key Ve Kanal Listeli Güncel Yazılımı 05.12.2009

Kanal Listeleri Güncellendi

Türksat
    Hotbirt
    Sirius
    Thor (Digi TV)

Biss key listesi güncellendi Türksat
    Nagravision Digi tv Key Güncellendi Thor
    Tv Globo eklendi Hotbirt
    All keys update Açabildiği tüm kanallar eklendi

Ekli Dosyalar:

2. irc32

irc32 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    emeğinize teşekkür ederim fakat ben türksat'ta nba tv'yi bulamadım var mı acaba? yoksa bu uydu alıcısından nasıl ekleyebilirim kanalı manuel olarak? açıklarsanız sevinirim bu forumda yeniyim de.

3. abdulcanbaz

abdulcanbaz Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    NBA tv Türksat da hala mevcut 11054 H 30000 NTV Türkiye,NTV Spor ayni paket icinde.Avrupadan normal 60 -80 cm Canaklarla maalesef izlenmiyor.En azindan 100 cm canak lazim

4. irc32

irc32 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    bu verdiğiniz yazılımların ikisini de kurdum fakat birtürlü biss şifrelerini girmeme rağmen kanallar açılmıyor.daha önce kırmızı menülü digibox 70400 fta cihaza hiç dokunmamıştım sadece bissleri girmiştim şifreler açılmıştı.. niye böyle bir sorun oluyor acil yardım edin lütfen

5. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    sorun yazılıma yapılan eklentilerden kaynaklanabilir fakat kanal üzerinde iken mesela nba biss kısmına gel nba tv bul key ekleyecekmiş gibi key listesine gir ve sarı ok tuşu ile çık kanallar açılacaktır

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş