1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Digibox 80400 HD PVR IPTV yazılım

Konusu 'Digibox' forumundadır ve zihni41 tarafından 11 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. zihni41

zihni41 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    Güçlüsat Ustam,Selamlar hayırlı işler.Sitelerde biraz araştırma yaptım ve bazı ilginç noktalar buldum.Bunları sizinle paylaşmak istedim.Birincisi (Digibox 80400 HD PVR,EXtremebox 15000 HD PVR,Dixstar Full HD,Taplin 1090 HD, Digipoll 7070 HD, Benjamin HD)bu cihazlar aynı yazılımı kullanıyorlar.İkincisi Taplin yazılım vermiş ( Taplin1090HD_V1.19B1_20130929.abs )Ben bu yazılımı benim cihaza yükledim çalışıyor ama bir yenilik yok.Üçüncüsü (Yankı Uydu Taplin Wodex Digibox ) bu sitede Digibox 80400 HD PVR için IPTV li yazılım verilmiş yaklaşık Bir sene önce .Şu anda bu yazılımı
    kullanıyorum ama IPTV her kodu okumuyor.Youtube,RSS ve hava durumu çalışmıyor.Bu yazılımı kullanmak için elden geçmesi gerekiyor.Bu konuda birşey yapabilirmisiniz acaba.Size minnettar kalırız.Kolay gelsin.

Son düzenleme: 18 Haziran 2014
  2. burak elektronik

burak elektronik Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    bu beta softvare vede çalışmıyor.cccam da sürekli restart yapıyor,hele ip tv hiç açmıyor ,ben 19b7 döndüm.youtube yok.rss var.cccam ok.
    dediklerine göre firma iflas etmiş.daha dogrusu deniz çetin iflas etmiş.zaten boyle olacağı belli idi.firmanın yeni sahibi umarım ali firması ile iletişim kurar,soft alırız.ama çok zor gibi.tr deki aliçipler yumatu hariç çok sorunlu.cihaz almassa destekk vermiyor firma.

3. zihni41

Ödül Puanları:
    1
    burak elektronik Cevabın için teşekkürler.Aslında cihaz güzel de yazılım desteği yok dediğiniz gibi.Sağdan soldan bulup yüklüyoruz.Hayırlısı olsun ne diyelım.

4. zihni41

Ödül Puanları:
    1
    Cevap için teşekkür ederim.Cihaz aslında güzel,dediğin gibi bide yazılım desteği olsa harika olurdu.Ama napalım araştırmaya devam.Sağdan soldan bulup işimizi halledeceğiz.Sağlık olsun.Hayırlı işler dilerim.

5. burak elektronik

Ödül Puanları:
    1
    Güçlüsat usta da destek vermiyor artık.1.25 beta verildiyse çalışan sürümü olması lazım,ama firma devir etmiş argesi yok..

M3606 cihazlardan biri buna uyuyordur ama,bir türlü göremiyoruz.

Ali baba da 3606 çipli satılan cihazları ve menülerini inceliyorum ama henüz rastlayamadım.

Firma el değiştirdi bu sorunlar inşallah düzelecek..

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Ağustos 2014
  6. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Merhaba arkadaşlar firma el değiştirdi ama nasip ya alan firmada bu cihazlara destek verecek durumda değil anladığım kadarıyla gittim gördüm yerlerini yapacak pek bir şey yok sabır diyelim bekleyelim. Yazılımları editleme yapabilmem için cihaz lazım bende cihaz yok zaten uydu işi ile ilgilenmiyorum artık kamera alarm yangın sistemlerinin tamirlerini yapıyorum artık. Ayrıca firmamızın üretimlerini de yapıyorum. Zamanda yok yani.

7. burak elektronik

Ödül Puanları:
    1
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Aralık 2015
  8. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Bu tAPLİN İÇİN YAZILIM

Bu ise megasat için olan cihaz kasası menüsü aynı olabilir ama yazılımları aynı değil işlemcileri farklı olduğundan boot yazılımı da farklıdır.

biri 37022 diğeri ise 37044 bu yazılım birbirine uymaz diğeri ise ID bilgisi yazılım bilgileri tutsaydı ID bilgisi önemli değildi. Bu yazılımları birbirine eşleştirmek için özel proramlar olabilir fakat bende mevcut değil.

9. burak elektronik

Ödül Puanları:
    1
    cihaz verdiğimiz herkesten şikayet üstüne şikayet.serverli dite sattık ,server çalışmadı,ip tv var hiç çalışmıyor.sahip çıkan hiç yok.firma da el değiştirmedi

1.25 b7 bu betayi iyileştiremezmiyiz güçlüsat usta.ip tv hiç çalışmıyor,ccam şifreli kanalda iken sürekli resetliyor,yotube bu sıralar çalışıyor

1.17 yazılımı çok stabil.cccam süper ama ip tv yok.youtube yok

10. burak elektronik

Ödül Puanları:
    1
    http://dosya.co/rldsycwzv8fm/Extrem...İGER_gscam_ok_server_fix_20.05_2014_.rar.html
    güçlüsat usta
    bu dosyayıda bir softvare var.ve main cod taplin 1090 ile aynı
    senden ricam su.deneyen olmadığı içim arıza verir düşüncesi ile bende cihaza yükleyemedim.malum youcam diye bir menü 1090 larda yok
    tiger in acaba hangi modeli taplin 1090 ile aynı.softvarede bunu görebilirmiyiz.tabii cihaza yüklemeden

11. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    V1.25B7 yazılım ip tv li yazılım.Yazılım yüklendikten sonra kanal listesi atmayın tarama yapın.

Ekli Dosyalar:

burak elektronik bunu beğendi.
  12. burak elektronik

Ödül Puanları:
    1
    yazılım için tşk ler usta.fakat ip tv çalışmıyor.
    yukarıda başka bir yerden düzenlenmiş tiger marka fix yazılımı var.malum tigerlerde güncel soft devam ediyor.softu cihaza attım .ama cihaz açılıyor,tiger yazıyor o kadar.atmadan önce stb lere baktım sorun yok.ama soft olmadı.
    bu cihaz tiger in hangi modeli ile eşdeğer bunu bilsek sorun olmayacak ama,malum soft u açıp bilecek bilgi maalesef yok

Yüklüyor...