1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Digibox 80400 HD pvr yardim

Konusu 'Digibox' forumundadır ve zihni41 tarafından 14 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. zihni41

zihni41 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    Guclusat ustam selamlar.Yardimina ihtiyacim var.Bana bir akil ver.v1.17b7.mdu4 yazilimini yukledim.dosyami bozuktu neydi ,cihaz bir kapandi bir daha acilmadi.Display'de hic isik yok.Ne yaptiysam olmadi.Rs 232 ile deniyorum.Yazilim yukleniyor gozukuyor ama cihazda hic hareket yok.Flash koruma entegresi filan mi var.o' mu yandi acaba .Bilemedim ne yapsam.Bana bir yol gosterirsen cok sevinirim ustam.Caresiz kaldim.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Aleyküm selam , geçmiş olsun umarın sorununuzu çözeceğiz.Hangi yazılımı yüklediniz yazarsanız ona göre yardımcı olalım arkadaşım.

3. zihni41

Ödül Puanları:
    1
    Allah razı olsun ustam.(Digibox_V1.17B7 mdu4.abs) isimli bir yazılım vardı elimde bunu yükledim.Elim kaşındı işte eşek kafam.Neyse ,RS 232 ile yazılımı yukledim.Yükleme 4-5 dakika sürdü.Ekranda OFF yazısı cıktı.Tamam dedim şimdi kendi kapanıp açılacak.2-3 dakika daha bekledim.Baktım açılacağı yok,fişini çekip tekrar taktım ama bu sefer ekran hepten karardı.Şimdi ekranda hiç ışık yok.Eski orjinal yazılımını filan yukledim ama nafile.(EromUpgrade loader ile Digibox_V1.13B4d_1207)Loader cihaza bağlanıyor ,yazılımı yuklüyor,yükleme başarılı yazısı filan çıkıyor ama cihaz açılmıyor.Böyle sıkıntı bir durum işte.Hayırlı haberlerinizi bekliyorum.sağlıcakla kalın.

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    İçlerinde yazılım koruma chipi var sorun ondan mı değilmi anlamak lazım faka öncelikle uzun zaman oldu arşivime kurtarma yazılımları var mı kontrol edeceğim varsa foruma eklerim. Yoksa çözümü nedir onu bakarız.

5. zihni41

Ödül Puanları:
    1
    Vallahi ustam sana minnettar kalırım,hayırlı haberlerini bekliyorum.Allaha emanet ol.

6. zihni41

Ödül Puanları:
    1
    Ustam,selamlar vede hayirli isler.Bir suru isin arasinda sen beni unuttun galiba.

Yüklüyor...