1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Dıgıbox 80400 hd pvr

Konusu 'Digibox' forumundadır ve zihni41 tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. zihni41

zihni41 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar, hepinize selamlar.
    Benim acilen yardıma ihtiyacım var.Elimdeki bu cihaz yaklaşık 10 aylık,bugüne kadar problemsiz çalıştı.Bugün çakışırken elim takıldı cihaz düştü,ama yere çarpmadı.Arkasında kablolar bağlı olduğu için asılı kaldı ve görüntü gitti.Şimdi açmaya çalışıyorum cihaz açılıyor açılış logosundan sonra yayın görüntüsü gelmiyor.Ön panel yanıyor,rakamlar değişiyor yani kanal geziyor ama görüntü yok.Kumandadan menüye giriyor ama yine görüntü yok,yani menüyü göremiyorum.Yazılım attım sonuç yine aynı.Arızası neden olabilir bilgilerinizi paylaşıp bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Herkese selamlar,kolay gelsin.

2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Soket kısmında bir sorunda olmuş olabilir kontrol edilmesi gerekir..

3. zihni41

zihni41 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    Selam dostum.Yapmış olduğun öneri doğrultusunda,cihazı açıp soketleri kontrol ettim.Sen haklı çıktın.Kablonun gerilmesi neticesinde yerinden çıkmış olan tuner soketini yerine oturtup somunlarını sıktım.Cihaz şu an çalışıyor hiç bir sorun yok.Sayenizde bu sorundan kurtuldum.Tekrar teşekkür eder,çalışmalarınızda başarılar dilerim.Sağolun.

Yüklüyor...