1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Digibox 84500Fta 12.12.2009 Thor Digi Tv Güncel Yazılımı

Konusu 'Digibox 84500Fta' forumundadır ve guclusat tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Digibox 84500Fta 12.12.2009 Thor Digi Tv Güncel Yazılımı bu yazılım ota sistemine verilmiş olup kanal listeleri günceldir ota sistemineden güncelleme alabilmeniz için önce cihaza bu yazılımı pc ile yüklemeniz gerekmektedir

Yükleyici için Normal.rar‎ tıklayınız

Ekli Dosyalar:

2. ödemişli

ödemişli Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    yazılımı ota olarak attım ama açmıyor ayrıca içtimai tv yazılımıda var ama onuda açmıyor

3. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    http://www.uydudoktoru.com/cihansat...-plus-ota-guncelleme-yapamayanlar-okusun.html

Linki önce okuyunuz ve linkte anlatılanları yapınız

maç için ise aşağıdaki linte yazanları kontrol ediniz aksam ılk yarı kantrol ettim sorun yoktu

http://www.uydudoktoru.com/biss/2953-itv-azerbaycan-biss-turksat-2a-3a.html

ikinci yarıyı bılmıyorum maç ile aram yok şikayetler üzerine kontrol ediyorum sadece

DHA FEED kanalı üzerine bir müddet bekleyiniz ve daha sonra ıtv azerbaycan kanalı üzerine geliniz açtığını göreceksiniz

4. ödemişli

ödemişli Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    vermiş olduğunuz yazılımı pc den attım daha sonra cihazdan uydudan güncelleme yaptırdım ama keyleri doğru olduğu halde thor uydusundaki kanalları açmadı yardımlarınıza bekliyorum........

5. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    fabrika ayarlarına dönüp dayzeg ayarlarınızı tekrar kontrol edınız

6. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    yazılım yeniden test edilmiştir herhangi sorun yok arkadaşım dayzeg ayarlarınıza ve enteninizi kontrol ediniz

Sayfayı Paylaş