1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

digibox 89000 son güncel yazılımı yardımmmm

Konusu 'Digibox 89000 Usb' forumundadır ve ugur_islam tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. ugur_islam

ugur_islam Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen bana yardım edin bu cihazın son güncel yazılımını istiyorum sitedeki yazılımlar hep hata veriyor sonra makina açılınca bir elin üstünde rakamalr çıkıyor allah rızası için son güncel yazılım ve ligtv aktivasyon yazılımını atarsanız size minnettar kalırım şimdiden teşekkürler

2. ugur_islam

ugur_islam Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    ayrıca sitedeki lig tv aktivasyon dosyasıda yüklenmiyor yada ben beceremiyorum nasıl yükleneceginide yazarsanız sevinirim

3. ewerest34

ewerest34 Gold Member

Ödül Puanları:
    0
    uydudan güncelleme varsa guncelle 01041 olanlar için yazılım olmaması lazım denemek lazım 01041 harici cihazlar otadan yazılımı alabilirler

Sayfayı Paylaş