1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Dixstar 2010 fta x plus

Konusu 'DixStar' forumundadır ve sahin47 tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. sahin47

sahin47 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende dixstar 2010xplus uydu cihazı var bu cihazın yazılımı elinde olan varmı veya hangi yazılım uygundur bilgisi olan varsa paylasırsa sevinirim

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

cihaz bu galiba anladığım kadarıyla yazılım bendede yok firmasını aradınız mı? yazılım desteği olduğunu kutu üzerine yazmışlar.

Son düzenleme: 9 Mart 2012
  3. sahin47

Ödül Puanları:
    0
    evt cihaz bu yazılım desteği olması lazım ben bu cihaza ( keito.nexstar5000xplus.nextstar5000.digilıne 5000 6500.botech s102 )bu yazılımların hepsinide tet tek yukledim yukleme sebebim aynı tabanı kullanıyor olmaları attığım bu yazılımlar çalısıyorlar ama sorunlu çalısıyorlar mesala nextstar 5000 yazılımı atıyorum dixstar kumandası çalısmıyor next 5000 kumandası çalısıyor birde öndeki ekran gelmiyor sadece kırmızı ışık yanıyor yani bana orj dixstar yazılım lazım hiç bir yerde bulamadım.
    fabrika telefon numarası cihazın kutusu içinde olmadığı için arayamıyorum cihaz zaten servis garantisi yok arıza durumunda satıcı aracılığı ile tamire gonderiliyor.

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    yazılımından memnunsanız bana orjinal yazılımı ile uyan yazılımı foruma ekle bir editleme yapayım yazılımını yeniden yükle bak sorunun düzelecek mi

5. sahin47

Ödül Puanları:
    0
    guclu usta öncelikle ilginden dolayı tesekur ederim son mesajında editleme yapayım diyince ufkum açıldı baska bir dixstar2010 dan cihazın data dumpunu aldım önceki yanlış yazılım yuklediğim cihaza yukledim sorun kalmadı. başklarınında işine yarar diye buraya ekliyorum data dumpu

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Mart 2013
  6. digimon

digimon Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    19100yazılımınerede

7. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Dixstar cihazların 19100 modeli var mı?