1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

dm 100 e biss

Konusu 'Dreambox' forumundadır ve ctbatum tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. ctbatum

ctbatum Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    dm 100 e biss keyleri nasıl yükleyebilirim

2. digitaluydu

digitaluydu Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar aynı sorun bendede var dm100s bis ntv falan izleyemiyorum loder ile softcam yüklüyorum ama keyler eklenmiyor bu konuda ustaların yardımına ihtiyacımız var yetiş güçlüsat usta

---------- Sonra gönderilen 18-02-2011 Saat 22:57 ---------- İlk önce gönderilen 17-02-2011 Saat 13:02 ----------

dm100s arkadaşlar key yükleme işlemlerini bize gösterecek bir usta lazım bütün softcam.key dosyalarını denedim ama yinede biss olmadı ustalar bu işlede bir el atsalar ne kadar iyi olur yaa.

---------- Sonra gönderilen 19-02-2011 Saat 16:47 ---------- İlk önce gönderilen 18-02-2011 Saat 22:57 ----------

yardım edecek kimse yok herhalde?

3. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    dosyayı nereye yüklüyorsunuz yüklediğiniz yer önemlidir tüm dosyaları denemeniz bir çözüm sağlamaz

4. digitaluydu

Ödül Puanları:
    0
    önçelik ile konuya cevap yazdığınız için teşekürler şimdi durumu anlatayım. XLoader_Kanal.Editoru.v32 masa üstüne atıyorum ve key dosyasını da masa üstüne atıyorum ve XLoader_Kanal.Editoru.v32 acıyorum serialalı seciyorum ve connet diyorum ve bağlanıyorum upload diyorum ve file kısmında keyi seciyorum ve softcam dosyasını yüklüyorum keyler yükleniyor ve ok diyorum receiverin ekranında yüklendiğini görüyorum block olarak sayıyor uploadin ok diyor power kalosunu cıkarıyorum ve tekrar takıyorum menü exper ok diyorum 0101 diyorum edit key bakıyorum hiç bir şey değişmemiş bütün sorun bu ama ana yazılımı yani main ve kanal yüklerken bir sıkıntı olmuyor durum bu nerde hata yapıyorum anlayamadım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekürler..

---------- Sonra gönderilen 21-02-2011 Saat 19:01 ---------- İlk önce gönderilen 20-02-2011 Saat 21:12 ----------

nerdesin uydu doktorum yokmu çare umut sende kaldı..?

---------- Sonra gönderilen 22-02-2011 Saat 10:49 ---------- İlk önce gönderilen 21-02-2011 Saat 19:01 ----------

bu cihaz hakkında yeterli bilgi kimsede yok her halde ?

5. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    hangi dosya altına ekleyeceğin tam aklıam gelmedi keys yazan klasörde olabilir elime cihaz gelince bakmam gerekecek softcam key dosyasını ftp üzerinden cihaza yüklemeniz lazım

bilgisayarıma gel c: sürücünün olduğu yerden ftp://192.168.2.2 gibi burdaki ip adresi cihazında ip adresi olmalıdır orda var/etc kalsörü altında olması lazım

yada birt ftp programı kullanarak cihaza bağlanarak yapabilirsiniz

6. digitaluydu

Ödül Puanları:
    0
    teşekürler güclüsat usta deniyeceğim tekrar dönerim foruma?

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 18:42 ----------

güçlüsat usta dm100s lünüx olmayan bir cihaz onun için söylediklerin olmaz deneye çalıştım yinede ama olmadı başka bir yöntemin olması lazım neyse arıştırmaya devam ediyorum kolay gelsin..

7. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    dm 100 yazmışsınız arkadaşım dreambox değilse neden yazdınız.ayrıca linux tabanlı sahte üretim cihazlar ise yukarda yazılılanlar aynen geçerlidir

8. digitaluydu

Ödül Puanları:
    0
    dm 100 aynen doğrudur öyle yazmışım ama dreambox 100s lünüx olmayan bir cihaz standart yazılım kullanan bir cihaz ve bu cihaza nasıl softcam yükleye biliriz biss açsındiye güclüsat ustadan yardım bekledim ve halada bekliyorum tşk..

9. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    dm100 kullanmadım karışıklık oldu bende dm 500 olarak anlatım yaptım.dm100 kullanan fazla yok herhalde zaten devamı olmayan bir model diye duymuştum bir ara destek verilmeyebilir.

10. digitaluydu

Ödül Puanları:
    0
    güçlüsat usta heryerde dm 100s key upload yapmak resimli ve videolu olarak anlatılıyor ve görüntüleniyor hepsini okudum izledim cihaz key yüklemesini yapıyor ama kaydetmiyor diyorumki açaba ben bir yerde hatamı yapıyorum onun için çok kafa yoruyorum bu makineye.?

Sayfayı Paylaş