1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Dreambox Eternet Arızası Giderme. Resimli.

Konusu 'Uydu Cihazların Tamir Bilgileri' forumundadır ve guclusat tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    selam arkadaşlar
    burada kullanmakta olduğum dm500 zamanla eternet chipi bozuldu.bende forumları araştırdım ve yapılmış olan bir tamiri yaptım ve iki haftadır deniyorum ve eternetle ilgili şikayetlerim kalmadı.yaptığım tekşey eternet chip i olan ASIX AS88796LFi değiştirmek ve iki adet kondansatörü değiştirmek oldu ben burada tantal değil de elektrolit kondansatör kullandım. ben burada hazır resimleri yayınlıyorum bu dm7020 için yapılmış dm 500 içinde olanları da eklicem. ve şimdide resimler...

Gerekli malzemeler:
    1) Havya, tornavida, lehim,cımbız vs..
    2) 2 adet Tantal 4.7 uF 35V (50 v ta olabilir)
    3) DM7020 Veya DM500

alıntıdır emeye saygı lazoli775

Sayfayı Paylaş