1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

dreamboxta diseq ayarları nasıl yapılır?

Konusu 'Dreambox' forumundadır ve HUNTERKERİM tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. HUNTERKERİM

HUNTERKERİM Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    yeni dreambox 500 üm var gemini 4.70 bi siteden ımaj yükledim 4 uydulu ben o diseq ayalaırnı bozum çunku turksat hariç diğer uyduları görmedi.hemen hemen bütün diseq ayarları denedim.hiç biri fayda etmedi sanırım diseq imi tanımıyor benim teşhisime göre sebep diseğime baktım üzerinde 2.0 ibaresini gördüm dreamde 1 .0 1.1 1.2 den başka bulamadım.aa ab ba bb leri denedim yine olamdı turksat diseq te s1 e hotbird s4 e takılı diseq ayarlarını nasıl yapacam sıfırdan anlatırsanzı çok memnun kalırım ve diseq 2.0 yüklemelimiyim dreamboxuma nedne oılmuyor acaba hotbirde kilitlenemiyor...

Sayfayı Paylaş