Easy Russian Dialogs 3.1 (Özellik Kısıtlamalı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yuptia
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi

yuptia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Easy Russian Dialogs 3.1

Ekran Görüntüsü
38126.jpg

Açıklama
İngilizce bilenlere başka dilleri öğretmeyi sağlayan görsel, yazılı ve sesli uygulama. Artık bilgisayar başında yabancı dil öğrenebilirsiniz.

Programın arayüzü basit olduğundan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Easy Russian Dialogs (Kolay Rusça Diyaloglar), Rusça öğrenmek isteyenler için hazırlanmış pratik bir çalışma aracıdır. Program hayattan 15 civarında sahne ve 376 parça diyalog içerir. Seyahat, alışveriş, telefonda görüşme, kutlama gibi.

Yazılım, Rusça, ukraynaca ve İngilizce diyalogları bir pencere içinde sunar ve küçük animasyon eşliğinde İngilizce kelimeleri Rusça seslendirir.

Bu çerçevede okunan diyaloglara sizlerde katılabilirsiniz. Boş vakitlerinizde yüksek sesle Rusça diyaloglara çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarda işinize devam ederken o arka planda telafuz işlemlerine devam edebilir. Bu sayede kelimelere kulak aşinalığı oluşabilir.

Programın içinde temel kelimeleri kapsayan ayrıca bir mini sözlükte mevcuttur.
Kısıtlama
Program DEMO sürüm olduğu sadece temel ifadeler açıktır. Onun dışındaki uygulamalar kapalıdır. Tam sürüme sahip olmak isterseniz onu satın almalısınız.

Fiyatı ise: 24.95 USD

Notlar:
Programın kurulum aşamasında veya kurulduktan sonra çalıştırıldığında, program tam randımanlı çalışmıyorsa bazı dosyaların yüklenmediğinden dolayı olabilir. Bu sorunu çözmek için üreticinin Yardım sayfasına bakabilirsiniz.

Programın Rusça diyalogları doğru şekilde çalıştırabilmesi için bilgisayarınızda ki dil ayarlarının yapılması gerekir. Bunu denetim masası içinden yapabilirsiniz. Ayrıca çalışmama durumunda yukarıdaki adresten yardım alabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Geri
Yukarı