1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Edision Tyran Signal yok

Konusu 'Diğer Uydu Alıcıları' forumundadır ve akin tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. akin

akin Guest

Selam arkadaslar. Kendime kulanilmis bir edision tyran aldim. Otamatik arama yaptiriyorum sürekli ayni kanalari buluyor buldugu kanalar trt ve azerbaycan pakaet. manuel star paketinin tpsini ekledim yine ayni trtyi buluyor sadece. bazi tplerede hic signal alinmiyor. yardimci olursaniz sevinirim ne yapmam lazim

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    yazılımdan kaynaklanabilir örjinal yazılım yükleyip deneyiniz ayrıca hangi yazılımı yüklediniz

3. akin

akin Guest

evet orginal yazilim la da denedim bir deyisiklik yok ayni.. 120 tane TP ariyor oto aramada ama buldugu program hep ayni azerbaycan ve trt paketi ayni kanaldan 50 tane felan oluyor.. su an üzerinde orginal yazilim var daha önce iltv deki son versionu vardi

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    otomatik tarama yaptırma sadece listeyi tarar ozaman eğer güncel listeyi taramasını isterseniz ozaman şebeke arama yaptırmanız gerekiyor.

5. akin

akin Guest

listede güncel kanalarda var yani tpler dogru. Sebeke aramada signal yok gösteriyor 11962 V 3333 den evde baska bir edision var bende o sorunsnuz calisiyor.. ne yaptimsa olmadi

6. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    yazılımı factory tools ile yeniden yükleyiniz eğer sorun düzelmezse cihazda teknik bir sorunda olabilir

7. akin

akin Guest

tskler bilgi icin.. bu tool nerde bulabilirim nasil kulaniliyor

8. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    ekteki yükleyiciyi kullanabilirsiniz

Ekli Dosyalar:

9. akin

akin Guest

cok sagol kardes allcode ve boodloader yapmam lazim dimi

10. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    allcode ve boodloader,evet.

11. akin

akin Guest

tskler ama bir sey odugu yok öyle serial port da takildi kaldi reciverde de bir sey olmuyor öyle bekliyor nasil kulaniliyor bu tool. biraz bilgi verirmisiniz

12. guclusat

Ödül Puanları:
    48
  13. akin

akin Guest

deli olacam vuracam simdi yere.. öyle bekliyor bir sey yazdigi yok.. ekranda ASH yaziyor acip kapatinca

14. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    ASH Yanlış yazılım hatasından kaynaklanır birde devre üzerindeki sdram soğuk lehim olunca yapar.

15. akin

akin Guest

ASH sadece guclusat arkadasin söyledigi seyi yaparken yaziyor. cihaz nornal olarak calisiyor sadece cogu tpde signal alamiyor. otamatik arama yaptirdimi 120 tp ariyor ama sadece 20 kanal buluyor mesela Star Tv Paketini aratiriyorum TRT yi buluyor bazi TP leri de hiv acmiyor mesela Türksat sebeke arama

16. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Yazılım tam dönüşüm olmadığından kaynaklanabilir.güçlüsatın elinde bu cihazdan yok bildiğim kadarı ile deneme şansıda yok.sinyale gelince orjinal yazılımı ile yine aynı sorunlar varsa teknip bir problem var demektir.

17. akin

akin Guest

evet 3 kere deyisik yazilim yükledim sorun ayni orginal yazilimla da deyisen bir sey olmadi...sasirdim kaldim vallahi kafasina göre kanal buluyor signal sorunu her TP da yasanmiyor..fazla yapacak bir sey yok herhalde galiba.. Service götürsem deymez yaptirmaya yani tyran cöp gözüktü :)

18. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Yazılımla düzelmediğine göre teknik bir sorun var demektir bu durumda servise gitmesi gerekiyor.Yapacak bir şey yok yani

19. akin

akin Guest

lnb den yaparmi acaba bi forum da okumustum kablonunu uzun olmasi da problem olabiliyormus

20. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    buna ihtimal veremiyorum çünki daha önce yazdıklarınızda baktığımda başka bir cihazım var normal çalışıyor yazmışsınız.

Sayfayı Paylaş