1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

En Popüler WordPress Eklentileri

Konusu 'webmaster, script, Uygulama,Anlatım' forumundadır ve guclusat tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Günümüzün en popüler blog yazılımı WordPress için her geçen gün birbirinden farklı eklentiler yazılıyor. Tabiî bu çeşitlilik doğru tercih yapmamızı da güçleştiriyor. Bu nedenle en çok ihtiyaç duyulan eklentilerden en popüler ve geçerli olanlarını listeleyelim istedim. Buyrun size 28 Ocak 2010 tarihi itibariyle en popüler WordPress eklentileri.

En Popüler WordPress Eklentileri
    Çoklu Dil Eklentisi: Sitepress Multilingual CMS (WPML)
    Fotoğraf Galerisi: NextGEN Gallery
    Kod Görüntüleme: SyntaxHighlighter Evolved
    Sayfalama: Pagebar
    SEO: wpSEO, All in One SEO Pack
    Önbellek (Cache) Eklentisi: WP Super Cache
    İletişim Formu: Contact Form 7, cFormsII
    Site Haritası (XML Sitemap): Google XML Sitemaps
    Spam Yorumlara Karşı: Akismet
    Anket: PollDaddy
    Yorumlara Abonelik: Subscribe To Comments
    Yedekleme: WordPress Database Backup

Not: Benim unutmuş olduğum, gözümden kaçan ve sizin şuan güncel WordPress sürümüyle severek kullandığınız eklentileri yorumlarınızda belirtirseniz sevinirim. Böylece güzel, güncel bir dizin oluşturabilirz .

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş