• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Free Video Flash Converter 5.0.4.1228 2012

zac34

Tanınmış Üye
Kayıtlı Üye
Offline
#1


Free Video Flash Converter 5.0.4.1228 2012

Çeşitli biçimlerdeki video dosyalarınızı, son dönemin internetteki en popüler video biçimi olan FLV, yani Flash Video dosya biçimine dönüştürmeye yarayan ücretsiz bir yazılımdır. FLV videolar Youtube ve benzeri internet sitelerinde kullanılan video dosya biçimidir.

Program ile *.avi, *.mpeg, *.mpg, *.mp4, *.m4v, *.wmv, *.asf, *.mov, *.qt, *.3gp biçimlerindeki video dosyalarınızı ücretsiz ve kolayca .swf veya .flv biçimlerine dönüştürebilirsiniz.

Programı kullanırken, öncelikle kaynak video dosyanızı seçiyorsunuz. Daha sonra çevrilecek biçimi (swf/flv) ve video kalitesini (presets bölümünden) seçip "Convert" tuşuna basıyorsunuz.

Eğer kaynak video dosyasının sadece bir kısmını seçmek istiyorsanız program size bu imkanı da sağlıyor. "Trim Video" seçeneği ile kaynak dosyanızdan istediğiniz bir kısmı seçerek sadece o kısmı çevirmeniz mümkün.

Program ayrıca oluşturulan video dosyasını web sayfanıza yerleştirebilmeniz için gerekli olan HTML kodlarını da üretiyor.

* * * *Boyut:101-mb
* *Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
*Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 xp-wista 32x64bit


Flash Converter -2012
(((Alternatif)))
Flash Converter -2012