FullBox Cihazı nedir resimleri ve yazılımı

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
FullBox Cihazı nedir resimleri ve yazılımı ektedir arkadaşlar fullboz uydudan paylaşım yapam makinenin ismidir arkadaşlar.

fullbox1.jpg

fullbox.jpg

fullbox2.jpg

yükleyici program zip içindedir

Eklentiler

• Digibox-Baff-yumatu.iQ.plus.Twinlerde.çalışan.yazılım.rar
    827,4 KB · Görüntüleme: 101
Taplin cihazlara uyumludur ayrıca twin protokolü bulunan tüm cihazlara uyar aynı anda 53 derece 26 dereceden güncelleme yapar ıkı derece ayarasında geçiş için yazılım yüklenmez

FullBox Cihazından almak istiyorum fiyatı ve paylaşımın ne kadar süreceği ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?

FullBox Cihazından almak istiyorum fiyatı ve paylaşımın ne kadar süreceği ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?
bu cihazlarda paylaşım artık taplindeki gibi uzun süreli olmayacak bir yıllık eprom var içinde süre dolunca para vererek uzatılması gerekiyor fakat nasıl yapıldıgını bilmiyorum full box cihazların fiyatı olarak 75 dolar gibi bir rakam veriliyor yanlış aklıma kalmadıysa isterseniz temin edebiliriz

iyi günler benim taplin 18000fta 53 derece ayarlı makinem var full box almam gerekiyormu eyer gerekliyse bana temin edebilrmisiniz teş ederim

Daha çok kanal izlemek isterseniz.evet almanız gerekiyor.temin edebiliriz arkadaşım önce bir rakam alalım gerekli yerlere yönlendiririz.

redlein br 100x twin arkadaşlar ben satıcı fırmadan 5 adet aldım müşderilerime sattım ilk önce iyi calışıyordu şimdi hicbiri cözmüyor müşterilerime rezil oldum yeni yazılım istiyorum ugraşıyoruz diyorlar yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

Son düzenleme:
son yazılımı attım normal çalışıyor
bu cihazı twın kullanmak için özel ayarları varmı

yazılımı fullboxsa yükledim 21ve7 derece yazan 15/06/2010

redline 100csx de denedim
aynı cihazda microbox çalışıyor

Son düzenleme:
redline cihaz hakkında bilgim yok fakat yüklediğiniz yazılım 7 derece de Taplin ıbm serilerinde 15000 serisinde Ali chipset 9000Fta plus ve 9001 fta plus cihazlarda ayrıca taplin HD 9999SP cihazlarda çalısıyor diğer modeller için yazılım çalışmamız devam etmektedir

arkadaşlar şimdi denedim gayet güzel.hızlı ,donmada yok .
bir kat baktım açtığı kanallar şöyle.animaux paketi-freex-xdream-dorcell-frenclover-s1-s2-s3-s4-s5-s6-s7-sct-jsc spor paketi-artler-i açıyor.
ama themeler yok başka kullanan arkadaşlar varsa bir zahmet yazsın.themeler açıyormu yoksa frekanstanmı.

arkadaşlar şimdi denedim gayet güzel.hızlı ,donmada yok .
bir kat baktım açtığı kanallar şöyle.animaux paketi-freex-xdream-dorcell-frenclover-s1-s2-s3-s4-s5-s6-s7-sct-jsc spor paketi-artler-i açıyor.
ama themeler yok başka kullanan arkadaşlar varsa bir zahmet yazsın.themeler açıyormu yoksa frekanstanmı.

sormak istediğim direk çalışıyormu yoksa aktif etme ayarları varmı
örnek microboxta datayı 7 dereceden alacaksanız menüden seçiliyor
fullboxta böyle ayarlar varmı

şöyle 7 derece ayarlı olacak- fullbox a uyumlu cihaz-uyumlu cihaza da fulboxla çalışa bilmesi için yazılım yükle ok geç karsışına izle

---------- Sonra gönderilen Saat 19:56 ---------- İlk önce gönderilen Saat 19:52 ----------

güçlüsat usta bu cihaz şuan hangi modellerle calışıyor fulbox.ben 6600 denedim ok. başka hangi cihaza olan yazılımlar var.

taplin 6600ci
taplin 8000fta
taplin 18000fta
taplin 9000ci
taplin 19000ci
taplin 19000ci starlight
Taplin 9000fta plus
taplin 9001 fta plus
yumatu IQ serisi
Yumatu usb serisi (henüz ben test etmedim)
Taplin 2009 fta yazılımı forumda var test aşamasında
Taplin HD9999SP
wodex wx1000Fta plus
wodex 2009 fta yazılımı forumda var test aşamasında

Son düzenleme:
uydudan güncellemeli 19100 fta lara oluyormu .bildiğim kadarıyla 9000fta plus ile aynı cihaz olması lazım bu modeller.
varsa yazılım linki.

Geri
Yukarı