1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

goldmaster 7400 fta uydu cihazımı nası güncellerim?

Konusu 'Goldmaster' forumundadır ve bgpdesign tarafından 29 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. bgpdesign

bgpdesign Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, siteye yeni oldum, herkese selamlar, uydudaki kanalları yetersiz gördüğüm için uydumu güncellersem yeni kanallar izleyebilirim diye düşündüm, birde şifreli kanalları nasıl açabilirim??? yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    7400fta cihazda şu anda fazla bir şifreli kanal izleme şansınız yok yazılımlar forumda mevcuttur.şebeke arama yaparak türksat kanal listenizi güncelleyebilirsiniz

3. bgpdesign

bgpdesign Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    öncelikle teşekkürler, sormak istediğim güncelleme işinin nasıl yapabilirim? usb girişi ne işe yarar? forumlarda arattım bulamadım.

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    usb girişi cihazın özelliklerine göre değişiklik göstermekle beraber video kayıt video izleme ve yazılım yükleme gibi amaçlar ile kullanılırlar.

Yüklüyor...